zhile_cr

Забезпечення житлом учасників АТО

Станом на 01.01.2019 року в Україні є дві дієвих державних програми по забезпеченню житлом учасників АТО-ООС, а саме:
“Доступне житло” — деражвним коштом (або коштами місцевих бюджетів) відшкодовується 50% вартості житла в новобудові через Миколаївське регіональне управління Держмолодьжитло. м.Миколаїв, вул. Робоча, 2-А, офіс 507, тел. (0512) 564 931.

Детальну інформація на сайті регіонального управління — https://mk.molod-kredit.gov.ua/

Для мешканців сільських районів Миколаївської області надається підтримка за програмою “Власний дім”, а саме кредитування на пільгових умовах на будівництво власного житла. Реалізовує дану програму спеціалізована кредитно-фінансова господарська організація «Миколаївський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі»

Контакти, детально за посиланням:

Інваліди АТО 1,2, групи, родини загиблих та учасники АТО що мають статус ВПО забезпечуються житлом першочергово, коштом державного бюджету. Для цього потрібно стояти на квартирному обліку вашого міста, ОТГ або району. Станом на 01.01.2019 р. усі представники вище вказаної категорії, що стояли в квартирній черзі станом на 01.01.2018 року житлом забезпечені.

В Миколаївській області існує регіональна програма забезпечення житлом за Програмою Обласної Ради “Турбота”. Більш детально — за посиланням.