Асоціація організувала свято до Дня Десантно-штурмових військ

 у розділі Новини

Встановлення Дня Десантно-штурмових військ саме 21 листопада стало гідним вшануванням національно-історичних та релігійних традицій українського народу. Адже в Україні цього дня відзначають Собор Архістратига Михаїла, а цей святий є небесним покровителем українських десантників.

Так громадська організація «Асоціація учасників та інвалідів АТО» запросила десантників, військових, волонтерів, патріотів на святкування.

Патріотичне дійство проводилося на Козацькій алеї в парку Перемоги. Всі бажаючи могли спробувати військово-спортивну гру лазертаг (груповий бій), стрільбу з пневматичної зброї, насолодитися смачним кулешем та узваром від козаків й погрітись в ветеранському наметі та з’їсти смаколиків!

Доповнимо, що десантно-штурмові війська – це окремий рід військ ЗСУ. ДШВ, до складу яких входять десантно-штурмові, повітрянодесантні та аеромобільні частини, спроможні швидко реагувати на різноманітні загрози та виклики, виконувати завдання за призначенням в умовах, що характеризуються високими маневреністю та автономністю дій. З початку бойових дій на сході нашої країни Десантно-штурмові війська разом з іншими частинами та підрозділами ЗСУ героїчно протистоять російському агресору, підтверджуючи слушність свого девізу: «Завжди перші».

Схожі статті